• slide1
 • slide2
 • slide3
 • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

baner na strone Parchowa 1

Ochrona danych osobowych i wizerunku uczestnika wydarzeń

organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę w Parchowie.


Ochrona danych osobowych i wizerunku uczestnika imprezy zorganizowanej

przez GCKiB w Parchowie

 

rodo gckib 

 

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i
Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie w sprawie ochrony danych – RODO)
oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz.
1000) informuję, że:

 

  • Poprzez przystąpienie do udziału w imprezie uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez GCKiB w Parchowie, Administratorem danych osobowych jest GCKiB w Parchowie, ul. Bytowska 5, 77-124 Parchowo kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych na adres mailowy
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • GCKiB w Parchowie zastrzega sobie prawo do utrwalenia przebiegu imprezy w formie zapisu fotograficznego, filmowego oraz dźwiękowego w celach dokumentacyjnych, edukacyjnych i promocyjno-marketingowych,
  • Udział w imprezie oznacza wyrażenie przez uczestnika zgody na przetwarzanie danych osobowych – wizerunku w sposób opisany w pkt 2, a także na jego rozpowszechnianie bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, w szczególności poprzez umieszczanie fotografii, filmów i nagrań dźwiękowych w serwisach internetowych prowadzonych przez GCKiB w Parchowie, w innych elektronicznych środkach przekazu zarządzanych lub wykorzystywanych w dowolnym zakresie przez GCKiB w Parchowie a także w publikacjach i serwisach osób trzecich, z zastrzeżeniem, że przedmiotowe fotografie i filmy w publikacjach osób trzecich mogą jedynie ilustrować informacje o działalności prowadzonej przez GCKiB w Parchowie a ich wykorzystywanie w innym kontekście nie jest dozwolone,
  • zapewnia, że wizerunek uczestników imprez nie będzie wykorzystywany przez niego w celach zarobkowych, a uczestnicy wyrażają zgodę i przyjmują do wiadomości, że z tytułu jego użycia nie przysługują im jakiekolwiek roszczenia, w szczególności prawo
   do wynagrodzenia,
  • Każdy, kto korzysta z imprez organizowanych przez GCKiB w Parchowie i nie wyraża zgody na przetwarzanie jego danych osobowych (w tym wizerunku) w ramach nagrań wizualnych i dźwiękowych dokonywanych przez GCKiB w Parchowie w celach promocyjnych i rozpowszechniania działań GCKiB w Parchowie jest zobowiązany zgłosić to niezwłocznie w formie pisemnej Administratorowi danych osobowych tj. Dyrektorowi GCKiB w Parchowie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • GCKiB w Parchowie nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych uczestników innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe podane przez uczestnika (wizerunek, imię i nazwisko, adres e-mail itp.) będą jednak przetwarzane przez GCKiB w Parchowie w celach marketingowych, przeprowadzenia warsztatów oraz w celach komunikacji pomiędzy GCKiB w Parchowie a uczestnikiem;
  • Dane osobowe przechowywane są przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane.

 

Informacje o prawach osoby, której dane są przetwarzane:

 

  1. Uczestnik ma prawo zażądać od GCKiB w Parchowie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), ich usunięcia w określonych przypadkach, lub ograniczenia przetwarzania.
  2. Uczestnik ma prawo otrzymać w każdej chwili kopię danych osobowych podlegających przetwarzaniu, z tym, że za wszelkie kolejne kopie GCKiB w Parchowie może pobrać opłatę w rozsądnej wysokości wynikającej z kosztów administracyjnych.
  3. Uczestnik ma prawo do przenoszenia danych, może też zlecić przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi.
  4. Uczestnik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważa, że przetwarzamy dane niezgodnie z prawem.
  5. Uczestnik ma prawo w każdej chwili wycofać swoją zgodę na przetwarzanie tych danych, które są przetwarzane na podstawie jego zgody.
  6. GCKiB w Parchowie nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w szczególności nie dokonuje profilowania. GCKiB w Parchowie nie przekaże danych osobowych do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych.

                                                                       
Administrator Danych Osobowych:
Gminne Centrum Kultury w Parchowie

szczep

Witamy!

Gmina Parchowo przystąpiła do akcji #szczepimysie , z tego też powodu w ramach promowania szczepień przeciwko Covid 19 umożliwiamy pomoc w dotarciu do punktów szczepień Naszym mieszkańcom.

Aby takową pomoc uzyskać należy skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 731-933-155 , pomoc oferowana jest w godzinach pracy Urzędu Gminy Parchowo.

TW lub slider portal Copy

Witamy.

Chcielibyśmy przypomnieć o obowiązku wykonania spisu powszechnego , spis można dokonać od dnia 1.04.2021r. i będzie trwał do dnia 30.09.2021r.

Spisać można się On-Line za pomocą strony internetowej:

https://spis.gov.pl/

oraz za pomocą telefonu pobierając aplikację spisu lub dzwoniąc pod numer: 22 279-99-99

Dodać możemy iż Rachmistrzowie mogą sami do Państwa telefonować , robią to jedynie z numeru telefonu: 22 828 88 88 (w przypadku gdyby z innych numerów ktokolwiek dokonywać próbował spisu, prosimy nie udostępniać swoich danych oraz na bieżąco śledzić informację o spisie - na chwilę pisania tego artykułu tylko ten numer został podany jako użytkowany przez Rachmistrzów w przypadku spisu)

W przypadku wątpliwości z identyfikacją Rachmistrza prosimy o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem:

https://spis.gov.pl/jak-sprawdzic-tozsamosc-rachmistrza/

Więcej informacji oraz historia spisu znajduje się również w filmie wideo znajdującym się w Naszej zakładce "TV Parchowo" lub w poniższym linku:

KLIK

https://linkd.pl/p7saa - Link do filmu dodanego na Naszej stronie

 

 

 

wazne

Witamy, serdecznie informujemy iż dnia 30.04.2021r. Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie będzie nieczynne zgodnie z wydanym Zarządzeniem (dostępne jako załącznik poniżej(

Pozdrawiamy

 

Zarządzenie Dyrektora GCKiB

 

wazne

 

Zgodnie z Zarządzeniem nr. 31/2021 Wójta Gminy Parchowo - ogłoszony został nabór na następcę obecnego Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki.

Niezbędne informacje oraz dokumenty zostały udostępnione jako załącznik poniżej tej informacji, prosimy się dokładnie z nimi zapoznać oraz w przypadku chęci wzięcia udziału złożyć odpowiednie dokumenty wraz z uzupełnionym kwestionariuszem oraz klauzulą dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych (również dostępny z poziomu załącznika)

W poniższym linku znajdują się szczegóły wraz z kwestionariuszem i klauzulą:

1. Zarządzenie w sprawie naboru na Dyrektora GCKiB Parchowo

2 Zarządzenie dotyczące naboru na Dyrektora GCKiB Parchowo

komunikat

Zgodnie z Zarządzeniem nr. 33/2021 Wójta Gminy Parchowo , zostaje ogłoszony skład komisji konkursowej w sprawie wyboru nowego Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie.

W skład komisji wchodzą:

1. Anna Kubiak - przewodniczący
2. Maria Ellwart - sekretarz
3. Zbigniew Płaczkiewicz - członek
4. Barbara Krefft - członek

Szczegółowe informacje, zasady funkcjonowania oraz inne szczegóły dotyczące pracy komisji znajdują się w poniższym załączniku!

 

Zarządzenie ws. powołania komisji konkursowej

 

gckib Copy

Dyrekcja, Pracownicy oraz Instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Parchowie pragną życzyć Państwu z okazji nadchodzącego Święta Zmartwychwstania Pańskiego przede wszystkim ZDROWIA, Radości oraz Szczęścia. Pragniemy również abyście Państwo spędzili czas Wielkiej Nocy w gronie najbliższych przy rodzinnym stole.

Wesołego Alleluja! ;)

Bałwankowy konkurs zakończony, bardzo dziękuję wszystkim za udział. Rodzicom za zaangażowanie i pomysłowość przy tworzeniu śniegowych ludków. Wyniki:

W kategorii 0-10 lat
1. Michalina Peplińska, Julka, Hania i Marcel Kobiela
2. Radek Choszcz, Nikodem Komarzański i Oliwia Peplińska
3. Tomek Błaszkowski, Milena Biłanicz, Marek Jakubek, Natalia Kamińska, Florian Kinowski, Adaś i Tymek Jażdżewscy, Nikola Węsierska-Tesen, Zosia i Staś Machut

W kategorii 11-16 lat
1. Klaudia Błaszkowska
2. Radek Kamiński
3. Dawid Kamiński

W kategorii powyżej 17 lat
1. Sylwester Kamiński

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Dziękuję za pomoc GCKiB w Parchowie. Może za rok będzie powtórka, zobaczymy! :D

 

olaf

2021 gok

Dyrekcja, pracownicy oraz instruktorzy Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie życzą Państwu aby ten Nowy 2021 rok był spokojny , pełen szczęścia i Zdrowia oraz aby podczas Sylwestra wybawili się Państwo jak nigdy wcześniej! ;)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dyrekcja, Pracownicy oraz Instruktorzy Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie pragną życzyć Państwu pogody ducha, spokoju oraz dużo ZDROWIA i spełnienia marzeń, aby okres ten przebiegł u Państwa w jak najlepszej atmosferze! ;)

 

wesolych gok

mikolajki

Z okazji obchodzonych dnia 6 Grudnia Mikołajek - pragniemy życzyć wszystkim Milusińskim zarówno tym mniejszym jak i większym aby tego dnia ich skarpety wypełnione były słodkościami - nie zapomnijcie zostawić dla Mikołaja słodkości , tak by w noc Wigilijną wrócił do Was z dwojoną mocą prezentów ;)

wzrok

ZAPRASZAMY NA BADANIE WZROKU
I POMIAR CIŚNIENIA ŚRÓDGAŁKOWEGO

W dniu 13.11.2020 – Gminne Centrum Kultury i Biblioteka ul. Kartuska 5
w Parchowie
od godz. 08:00 do godz. 10:00
odbędą się Badania Wzroku oraz Pomiar Ciśnienia Śródgałkowego
dla Mieszkańców gminy.
OBOWIĄZKOWE zapisy osobiście lub telefonicznie 59)821-44-58
Koszt badania wzroku 10 zł
Koszt pomiaru ciśnienia śródgałkowego 10 zł
Zapisy prowadzone będą do dnia 13.11.2020r.
Po badaniu istnieje możliwość doboru szkieł i zrobienia okularów
Badanie przeznaczone jest dla osób dorosłych. (powyżej 16-go roku życia)

 

Serdecznie zapraszamy
OKO-LUX Sp. z o.o.

Komunikat Dyrektora Centralnego Biura Spisowego w sprawie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie
Rolnym 2020 r.


W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19, podejmuję
decyzję o prowadzeniu przez rachmistrzów spisowych wyłącznie wywiadów telefonicznych w gospodarstwach
rolnych przydzielonych im do realizacji, z wykorzystaniem otrzymanych urządzeń mobilnych.
Decyzja obowiązuje na terenie całego kraju od 1 października 2020 r. do odwołania.
Informacja o możliwości realizacji wywiadów bezpośrednich przez rachmistrzów spisowych w terenie będzie
przesłana odrębnym komunikatem.

Janusz Dygaszewicz
Z-ca Generalnego Komisarza Spisowego
Dyrektor Centralnego Biura Spisowego

covidusspisus

 

W związku z trwającym powszechnym spisem rolnym, pragniemy poinformować oraz zachęcić do wzięcia udziału w zorganizowanym konkursie.

Konkurs ten ma na celu wyłonić najlepszą gminę.
Aby wziąć udział w konkursie , wystarczy spisać się w formie elektronicznej , gmina w której największy odsetek gospodarstw w ten sposób dokona spisu ma szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, więcej informacji w poniższej infografice - zachęcamy do wykonania spisu w formie elektronicznej!

 konkursy spis rolny Copy

W związku z trwającym do dnia 30.11.2020r. spisem rolnym, został zorganizowany konkurs plastyczny dla Przedszkoli.

Konkurs trwa do 30.10.2020r. polega na wykonaniu grupowej pracy plastycznej na której będzie zobrazowany "Spis Rolny" , więcej informacji znajduje się na poniższej infografice.

Zachęcam do wzięcia udziału!

 

Konkurs plastyczny

News