• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

parchowo strona 850x150 stolarnia

Bałwankowy konkurs zakończony, bardzo dziękuję wszystkim za udział. Rodzicom za zaangażowanie i pomysłowość przy tworzeniu śniegowych ludków. Wyniki:

W kategorii 0-10 lat
1. Michalina Peplińska, Julka, Hania i Marcel Kobiela
2. Radek Choszcz, Nikodem Komarzański i Oliwia Peplińska
3. Tomek Błaszkowski, Milena Biłanicz, Marek Jakubek, Natalia Kamińska, Florian Kinowski, Adaś i Tymek Jażdżewscy, Nikola Węsierska-Tesen, Zosia i Staś Machut

W kategorii 11-16 lat
1. Klaudia Błaszkowska
2. Radek Kamiński
3. Dawid Kamiński

W kategorii powyżej 17 lat
1. Sylwester Kamiński

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Dziękuję za pomoc GCKiB w Parchowie. Może za rok będzie powtórka, zobaczymy! :D

 

olaf

2021 gok

Dyrekcja, pracownicy oraz instruktorzy Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie życzą Państwu aby ten Nowy 2021 rok był spokojny , pełen szczęścia i Zdrowia oraz aby podczas Sylwestra wybawili się Państwo jak nigdy wcześniej! ;)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dyrekcja, Pracownicy oraz Instruktorzy Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie pragną życzyć Państwu pogody ducha, spokoju oraz dużo ZDROWIA i spełnienia marzeń, aby okres ten przebiegł u Państwa w jak najlepszej atmosferze! ;)

 

wesolych gok

mikolajki

Z okazji obchodzonych dnia 6 Grudnia Mikołajek - pragniemy życzyć wszystkim Milusińskim zarówno tym mniejszym jak i większym aby tego dnia ich skarpety wypełnione były słodkościami - nie zapomnijcie zostawić dla Mikołaja słodkości , tak by w noc Wigilijną wrócił do Was z dwojoną mocą prezentów ;)

News