• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

parchowo strona 850x150 stolarnia

Gminny Ośrodek w Parchowie i Biblioteka oraz Władze Gminy Parchowo pragną Państwa zaprosić do wzięcia udziału w "Niepodległościowym Biegu Orła 2019r."

Regulamin oraz informacje dotyczące biegu znajdują się w załącznikach poniżej. Celem biegu jest propagowanie Kultury Fizycznej w społeczeństwie.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin:

Regulamin cz.1

Regulamin cz.2

Mapa Biegu

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie chce poinformować Państwa o chęci zakupu 2 Klarnetów i 1 Kontrabasu dla Koła Gospodyń Wiejskich w Parchowie.

Celem chęci udziału w wyborze w charakterze wykonawcy wyżej wymienionych rzeczy prosimy zapoznać się z formularzem oraz ofertą zamieszczoną poniżej w linkach (należy kliknąć w odnośniki [linki] )

 

Klarnet i Kontrabas - zapytanie ofertowe (klik)

Klarnet i Kontrabas - formularz ofertowy (klik)

lolowisko

 

Życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych,
wypełnionych nadzieją
budzącej się do życia wiosny
i wiarą w sens życia!
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego święconego
w gronie najbliższych osób.

Życzy Dyrekcja, Pracownicy oraz Instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Parchowie

17311755 785488308271380 1802988724 o CopyGminny Ośrodek Kultury i Biblioteka wraz z Władzami Gminy Parchowo oraz organizatorami, pragną zaprosić mieszkańców Gminy Parchowo na mecz 22 kolejki który odbędzie się dnia 18.03.2017r. na stadionie miejskim w Bytowie ul. Mickiewicza 13 o godzinie 16.00 .
Tego dnia Drutex Bytovia Bytów podejmie rywalizację z Stal Mielec. Nie jest to jednak koniec atrakcji, ponieważ w związku z promocją Naszej Gminy, każdy mieszkaniec Gminy Parchowo będzie mógł zakupić bilet w promocyjnej cenie 1zł .
Serdecznie zapraszamy!

News