• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

wirelandreklama

unnamed

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie , Władze Gminy Parchowo oraz Marszałek Województwa Pomorskiego mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie "Tu jest moje miejsce - Pomorskie" - Konkurs Fotograficzny - zorganizowane przez Zarząd Województwa Pomorskiego.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na zmiany jakie dokonały się na obszarach wiejskich po dołączeniu Polski do Unii Europejskiej. Dzięki wielu programom rozwojowym , zmieniają się Polskie obszary wiejskie. Programy Europejskie wzmacniają oraz unowocześniają , jednocześnie zmieniają tereny przez co stają się one nowoczesne.

Krótki opis konkursu:

Uczestnik może wykonać jedno zdjęcie oraz opisać jaka zmiana dokonała się dzięki działaniom Unijnych Programów , udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny - czas do nadsyłania prac jest do dnia 15.10.2020r.
Prace należy wysłać pod adres:

"Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
ul. Okopowa 21/27 , 80-810 Gdańsk"

Więcej informacji znajduje się w regulaminie - prosimy o dokładne zapoznanie się z nim.

Regulamin i zasady oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się w załączniku, zachęcamy do wzięcia udziału oraz promowania konkursu w całej okolicy!

 

Poniżej Regulamin (Regulamin jest skompresowany w archiuwm i po dekompresji jest w formacie PDF - wystarczy kliknąć w napis, pobrać po czym rozpakować) :

 

Regulamin

 

 

 

 

News