Witamy.
Chcielibyśmy przypomnieć o obowiązku wykonania spisu powszechnego , spis można dokonać od dnia 1.04.2021r. i będzie trwał do dnia 30.09.2021r.
Spisać można się On-Line za pomocą strony internetowej:
oraz za pomocą telefonu pobierając aplikację spisu lub dzwoniąc pod numer: 22 279-99-99
Dodać możemy iż Rachmistrzowie mogą sami do Państwa telefonować , robią to jedynie z numeru telefonu: 22 828 88 88 (w przypadku gdyby z innych numerów ktokolwiek dokonywać próbował spisu, prosimy nie udostępniać swoich danych oraz na bieżąco śledzić informację o spisie - na chwilę pisania tego artykułu tylko ten numer został podany jako użytkowany przez Rachmistrzów w przypadku spisu)
W przypadku wątpliwości z identyfikacją Rachmistrza prosimy o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem:
https://spis.gov.pl/jak-sprawdzic-tozsamosc-rachmistrza/
Więcej informacji oraz historia spisu znajduje się również w filmie wideo znajdującym się w Naszej zakładce "TV Parchowo" lub w poniższym linku:
https://linkd.pl/p7saa - Link do filmu dodanego na Naszej stronie