• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

baner na strone Parchowa 1

Zajęcia plastyczne o tematyce PATRIOTYCZNEJ w WDK GOŁCZEWO

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie organizuje w WDK GOŁCZEWO zajęcia plastyczne o tematyce PATRIOTYCZNEJ adresowane do dzieci i młodzieży.

Więcej: Zajęcia plastyczne o tematyce PATRIOTYCZNEJ w WDK GOŁCZEWO

Wakacyjne warsztaty w WDK Gołczewo

Małogrzata Górna – Saniternik, Anna Żylis i Grzegorz Puchacz spędzili w tym roku najwięcej czasu pracując z dziećmi i młodzieżą podczas wakacyjnych warsztatów plastycznych w WDK Gołczewo. Tematem przewodnim tegorocznych zajęć była m.in. woda.

- Warsztaty artystyczne zorganizowaliśmy w tym roku pod hasłem „W zgodzie z naturą” - mówi Małgorzata Górna – Saniternik, która pracowała z dziećmi i młodzieżą w WDK Gołczewo. – Właśnie w tym kierunku się poruszaliśmy. Głównie koncentrowaliśmy się na kwestii wody w różnych odsłonach. Mieliśmy wodę, która była malowana na płaskiej powierzchni, wodę która była trójwymiarowa w postaci akwarium pudełkowego i wodę w słoikach z kamykami, piaskiem i muszlami oraz rybami na zewnątrz.

Więcej: Wakacyjne warsztaty w WDK Gołczewo

Warsztaty plastyczne w Gołczewie

 

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie pragnie zaprosić dzieci i młodzież do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych zorganizowanych w Gołczewie.

Warsztaty rozpoczną się dnia 21.07 (środa) o godzinie 10.00 a zakończą o godzinie 12.00 , będą to trzydniowe warsztaty z ograniczoną liczbą miejsc.

Warsztaty prowadzone będą m.in przez Małgorzatę Górną-Saniternik , Grzegorza Puchacza , Mateusza Śliwińskiego , Adrianne Ziółek oraz Beatę Chrzanowską - są to znani oraz utalentowani artyści, dlatego warto już dziś zapisać swoje pociechy!

Zapisów dokonywać można za pomocą telefonu, dzwoniąc pod numer: 696-023-170

Zapraszamy!

Więcej: Warsztaty plastyczne w Gołczewie

Wiejski Dom Kultury w Gołczewie - godziny otwarcia

Aktualne godziny otwarcia WDK w Gołczewie:

Poniedziałek - Piątek : 16.00 - 20.00

Aerobik odbywa się w dniach Wtorek oraz Piątek o godzinie 18.30

Więcej: Wiejski Dom Kultury w Gołczewie - godziny otwarcia

Spotkanie

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Parchowie oraz Wiejski Dom Kultury w Gołczewie wraz z władzami Gminy Parchowo pragną państwa zaprosić na spotkanie dotyczące Funduszy Europejskich.

Odbędzie się ono dnia 4.10.2019r. (piatek) o godzinie 17.00 w Gołczewie na terenie Świetlicy Wiejskiej.

Na spotkaniu mowa będzie między innymi jak pozyskać fundusze, skorzystać z programów rozwojowych oraz mowa będzie o tym jaki wpływ mają fundusze Europejskie na rynek pracy.

Serdecznie Zapraszamy !

Więcej: Spotkanie "Fundusze Europejskie" - Gołczewo 2019r.

Festyn Rodzinny Gołczewo 2018

Serdecznie zapraszamy do Gołczewa w dniu 08 lipca na godz 15.00

Zabierz na imprezę całą swoją rodzinkę:
Babcię, Mamę, Ciocię a nawet Kuzynkę,
zaproś Tatę, Dziadka, Wujka i Kuzyna
bo na boisku w Gołczewie
RODZINNY FESTYN się zaczyna

Tam Was czeka przygód moc,
aż zastanie Was tam noc.
wyobraźnie swoją zbudzisz,
bo tam nigdy się nie nudzisz.

Z mamą poćwiczysz raz i dwa
z tatą będziesz udawał lwa
z bratem w piłkę można grać
z siostrą twarz swą malować
Razem zawsze fajnie jest!

Więcej: Festyn Rodzinny Gołczewo 2018

Ferie w WDK w Gołczewie
w dniach 01.02-07.02.2018
W godzinach 10.00-14.00

„SZTUKA Z WITRAŻEM”
Prowadzone przez artystów
z Łodzi dla dzieci i młodzieży

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Więcej: Ferie zimowe w Wiejskim Domu Kultury w Gołczewie - 2018r.

WDK w Gołczewie organizuje
BAL PRZEBIERAŃCÓW
który odbędzie się
dnia 03.02.2018 r.(sobota)
od godziny 1730

Do przebrania zachęcamy nie tylko dzieci, ale również dorosłych.
Nagrody dla WSZYSTKICH przebranych oraz wybór najbardziej pomysłowych strojów.
Do uczestniczenia we wspólnej zabawie zapraszamy dorosłych,młodzież i dzieci.

Gdy dzieci już się nacieszą i do spania pognają,
wtedy dorośli zabawę rozpoczynają!!!

ZAPRASZAMY!

Więcej: Bal przebierańców w WDK Gołczewo - 2018r.

Obchody 11 Lisopada w Gołczewie

11 listopada w Gołczewie odbyły się uroczystości związane z 1050 rocznicą chrztu Polski i 98 leciem odzyskania niepodległości. Msza polowa celebrowana była przez ks Antoniego Mazura i ks Wojciecha Hapkę z Pomyska Wlk. Tradycyjnie odbyła się na posesji pana Wacława Gańskiego, pomysłodawcę i inicjatora tej uroczystości. Potem w asyście kapeli z zespołu „Modraki” przemaszerowano do pobliskiego WDK gdzie po skromnym posiłku i wypiciu ciepłych napoji , rozpoczęła się akademia poświęcona historii Polski od zaborów aż po dzień odzyskania niepodległości wykonana przez „Gołczewskie Babeczki”. Znakomicie przygotowany spektakl pod kierownictwem Danuty Grzenkowskiej wzruszył wielu uczestników spotkania. Gromkie brawa oddali również wójt Gminy Parchowa Andrzej Dołębski, Przewodniczący Rady Andrzej Kurkowski i bardzo wzruszony Wacław Gański.

Więcej: Obchody 11 Lisopada w Gołczewie

Mikołaj w Gołczewie

Na sygnale do WDK Gołczewo zajechał strażackim wozem św. Mikołaj, ku uciesze ponad 70 dzieci z Gołczewa w asyście strażaków doniesiono paczki. Wiele radości sprawiły skromne upominki ale niektóre dzieci z wielką trwogą spoglądały na mikołaja , były tez łzy. Dla wszystkich zebranych tańczył i śpiewał Zespół Tańca Ludowego „Leszczyniacy” ze Świdnika. Potem jak to zwykle bywa w Gołczewie organizatorzy zaprosili na ucztę, przygotowaną przez Radę Sołecką z Gołczewa.

Więcej: Mikołaj w Gołczewie

Obchody Święta Niepodległości w Gołczewie

11 listopada w Gołczewie odbyły się uroczystości związane z 1050 rocznicą chrztu Polski i 98 leciem odzyskania niepodległości. Msza polowa celebrowana była przez ks Antoniego Mazura i ks Wojciecha Hapkę z Pomyska Wlk. Tradycyjnie msza odbyła się na posesji pana Wacława Gańskiego, pomysłodawcę i inicjatora tej uroczystości. Potem w asyście kapeli z zespołu „Modraki” przemaszerowano do pobliskiego WDK gdzie po skromnym posiłku i ciepłych napojach , rozpoczęła się akademia poświęcona historii Polski od zaborów aż po dzień odzyskania niepodległości wykonana przez „Gołczewskie Babeczki”. Znakomicie przygotowany spektakl pod kierownictwem Danuty Grzenkowskiej wzruszył wielu uczestników spotkania. Gromkie brawa oddali również wójt Gminy Parchowa Andrzej Dołębski, Przewodniczący Rady Andrzej Kurkowski i bardzo wzruszony Wacław Gański.

Więcej: Obchody Święta Niepodległości w Gołczewie

News