• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

baner na strone Parchowa 1

Wakacyjne warsztaty w WDK Gołczewo

Małogrzata Górna – Saniternik, Anna Żylis i Grzegorz Puchacz spędzili w tym roku najwięcej czasu pracując z dziećmi i młodzieżą podczas wakacyjnych warsztatów plastycznych w WDK Gołczewo. Tematem przewodnim tegorocznych zajęć była m.in. woda.

- Warsztaty artystyczne zorganizowaliśmy w tym roku pod hasłem „W zgodzie z naturą” - mówi Małgorzata Górna – Saniternik, która pracowała z dziećmi i młodzieżą w WDK Gołczewo. – Właśnie w tym kierunku się poruszaliśmy. Głównie koncentrowaliśmy się na kwestii wody w różnych odsłonach. Mieliśmy wodę, która była malowana na płaskiej powierzchni, wodę która była trójwymiarowa w postaci akwarium pudełkowego i wodę w słoikach z kamykami, piaskiem i muszlami oraz rybami na zewnątrz.

Więcej: Wakacyjne warsztaty w WDK Gołczewo

Warsztaty plastyczne w Gołczewie

 

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie pragnie zaprosić dzieci i młodzież do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych zorganizowanych w Gołczewie.

Warsztaty rozpoczną się dnia 21.07 (środa) o godzinie 10.00 a zakończą o godzinie 12.00 , będą to trzydniowe warsztaty z ograniczoną liczbą miejsc.

Warsztaty prowadzone będą m.in przez Małgorzatę Górną-Saniternik , Grzegorza Puchacza , Mateusza Śliwińskiego , Adrianne Ziółek oraz Beatę Chrzanowską - są to znani oraz utalentowani artyści, dlatego warto już dziś zapisać swoje pociechy!

Zapisów dokonywać można za pomocą telefonu, dzwoniąc pod numer: 696-023-170

Zapraszamy!

Więcej: Warsztaty plastyczne w Gołczewie

Wiejski Dom Kultury w Gołczewie - godziny otwarcia

Aktualne godziny otwarcia WDK w Gołczewie:

Poniedziałek - Piątek : 16.00 - 20.00

Aerobik odbywa się w dniach Wtorek oraz Piątek o godzinie 18.30

Więcej: Wiejski Dom Kultury w Gołczewie - godziny otwarcia

Spotkanie

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Parchowie oraz Wiejski Dom Kultury w Gołczewie wraz z władzami Gminy Parchowo pragną państwa zaprosić na spotkanie dotyczące Funduszy Europejskich.

Odbędzie się ono dnia 4.10.2019r. (piatek) o godzinie 17.00 w Gołczewie na terenie Świetlicy Wiejskiej.

Na spotkaniu mowa będzie między innymi jak pozyskać fundusze, skorzystać z programów rozwojowych oraz mowa będzie o tym jaki wpływ mają fundusze Europejskie na rynek pracy.

Serdecznie Zapraszamy !

Więcej: Spotkanie "Fundusze Europejskie" - Gołczewo 2019r.

News