• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

 

plakat a3 Copy

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie ogłasza konkurs fotograficzny na najpiękniejsze zdjęcie „„ZIMA W MOJEJ GMINIE”

 

1. Cele konkursu: - rozwijanie umiejętności obserwacji świata wokół nas, - zaszczepianie i rozwijanie pasji fotograficznej, - pobudzenie aktywności twórczej uczestników, - zachęcanie do zimowych spacerów i aktywności ruchowej na świeżym powietrzu.
2. 2. Temat prac: Tematem tegorocznego konkursu jest zima w naszej miejscowości. Na fotografiach zamieszczać możecie zimowe pejzaże Gminy Parchowo i ich okolic, elementy przyrody (np. szadź, zaspy śnieżne, zwierzęta lub ich tropy na śniegu), zimowe zabawy (lepienie bałwanów czy budowli ze śniegu, jazdę na sankach, itp.) Fotografujcie wszystko, co wyda się Wam interesujące, a co związane jest z zimą. Interpretacja tematu zależy od Was!
3. Forma: indywidualna.
4. Warunki uczestnictwa: W konkursie uczestniczy każdy mieszkaniec Gminy Parchowo, który w przewidzianym regulaminowo terminie do 5 marca 2021r na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dostarczy organizatorowi pracę konkursową – maksymalnie 5 fotografii.
5. Fotografie powinny być opatrzone opisem zawierającym imię i nazwisko oraz tytuł. Generalna zasada: prace muszą być wykonane samodzielnie
6. Kryteria oceniania prac: - ogólne wrażenie artystyczne, - interpretacja tematu – pomysłowość, - jakość zdjęć - wartość dokumentalna.
7. Forma dostarczanych prac: zapis fotografii na nośniku danych (pendrive, płyta CD) lub zapis w postaci pliku cyfrowego przesłany na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. W przypadku przesyłania prac na adres internetowy należy oczekiwać potwierdzenia ze strony odbiorcy, które będzie dowodem na to, że praca została odebrana.
9. Terminy: Prace powinny być dostarczone organizatorowi najpóźniej do 5 marca 2021r... Ogłoszenie wyników nastąpi około połowy kwietnia.
10. Nagrody: dyplomy i nagrody rzeczowe dla autorów najlepszych prac, ekspozycja najciekawszych prac na stronie internetowej www.gckib-parchowo.pl w zakładce GALERIE
11. Organizator: Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie - Zbigniew Płaczkiewicz i Jan Ryngwelski.

News